Realizacja swoich marzeń i kurs w Krakowie

Gdy tylko zaczęłam pracę na bardziej ugruntowanej pozycji zaczęłam myśleć nad samorozwojem. Uznałam, że w końcu przyszedł czas na spełnienie swoich marzeń. Wśród nich znajdował się własny jednoślad. Od dziecka marzyłam o pokonywaniu kilometrów za pomocą motorka. Zawsze kojarzyło mi się to z wielką przyjemnością oraz wolnością.

Udałam się na kategorię A2

prawo jazdy A2 - KrakówNiestety aby móc prowadzić taki pojazd w pełni legalnie musiałam zdobyć odpowiednie uprawnienia. Koniecznością okazały się prawo jazdy A2 – Kraków. Teraz gdy miałam stałą pracę mogłam sobie na to spokojnie pozwolić. Miałam fundusze na opłacenie kursu. Szkoła jazdy, którą wybrałam miała same pozytywne komentarze. Zależało mi na instruktorze, który poprowadzi mnie do egzaminu. Nie było innego wyjścia jak ostateczny wynik pozytywny. Kraków był sporym miastem co wiązało się ze wzmożonym ruchem ulicznym. Na szczęście mój instruktor poprowadził się od A do Z. Każda godzina jazdy była dla mnie cenną lekcją i cieszyłam się, że mam szansę na rozwój. Najbardziej stresującym momentem był oczywiście egzamin na A2. Stres był nie do opanowania i niestety nie udało się za pierwszym podejściem. Jednak postanowiłam się nie poddawać i podeszłam do egzaminu praktycznego po raz drugi. Tym razem wszystko zakończyło się sukcesem. Jeżeli chodzi o teorię to z nią poradziłam sobie za pierwszym razem.

Po ukończeniu kursu w końcu zabrałam się za zakup własnego motocyklu. Kategoria A2 dawała mi spore możliwości i dzięki temu mogłam zrealizować swoje marzenie. Ukończenie kursu na terenie Krakowa było dla mnie sporym wyzwaniem. Jednak odpowiednie przeszkolenie jest tutaj główną drogą do osiągnięcia sukcesu w tej dziedzinie.