Nowoczesna i modna jadalnia

 

Uwielbiam wręcz dizajnerskie wnętrza. Niestety nasz domowy budżet nie pozwala na to by wszystkie pomieszczenia i meble pochodziły ze sklepów meblowych sprzedających unikatowe przedmioty. Mimo tego staramy się by co jakiś czas kupować do domu coś wyjątkowego, stworzonego przez zdolnego projektanta.

Nasza jadalnia to połączenie nowoczesności z klasyką

krzesła drewniane tapicerowane do jadalniDizajnerskie meble bardzo dobrze współgrają z innymi meblami, również tymi pochodzącymi z tzw. meblowych sieciówek. Przykładem takich dizajnerskich połączeń zdecydowanie może być nasza jadalnia, która zaprojektowana jest w bardzo nowoczesnym stylu. Ten specyficzny klimat udało nam się osiągnąć właśnie poprzez ciekawe połączenia różnych mebli. W jadalni najbardziej podobają mi się stół i krzesła, co chyba nie powinno nikogo dziwić, ponieważ są to najważniejsze meble w tym pomieszczeniu. Stół w jadalni jest bardzo duży i w całości wykonany z wysokiej jakości przeźroczystego tworzywa, co daje naprawdę niesamowity efekt i sprawia, że nie da się od tego mebla oderwać wzroku. Oprócz wybraliśmy też krzesła drewniane tapicerowane do jadalni, które zdecydowanie różnią się stylem od stołu ale razem tworzą niesamowicie ciekawą i modną całość. Krzesła, które wybraliśmy wykonane są z drewna dębowego, które ma przepiękny kolor, dzięki któremu nogi krzeseł wyglądają bardzo nowocześnie. Natomiast siedzisko jest wyściełane sztuczną skórą i jest niesamowicie miękkie. Ma jadalni znajduje się sześć krzeseł z czego trzy są w kolorze jasnej zieleni, a trzy są białe.

W naszej jadalni oprócz modnych krzeseł i stołu znajduje się też piękna ozdobna szafa, w której trzymamy porcelanę. Jest ona utrzymana w zupełnie innym stylu – bardzo klasycznym i wytwornym ale mimo tego bardzo pasuje do reszty wyposażenia znajdującego się w jadalni.