Najlepsze smaczki dla każdego konia

Zwierzęta tak samo jak my, ludzie lubią dostawać smakołyki. Dając takie przysmaki swojemu zwierzęciu trzeba pamiętać, że powinien to być tylko dodatek do ich codziennej diety. Konie bardzo lubią dostawać takie mały nagrody, a więc każdy właściciel konia powinien mieć ich zapas.

Smaczki to zdrowy smakołyk dla konia

smaczki dla koniW sklepach można kupić naprawdę przeróżne smakołyki dla koni. Jakie są najlepsze smaczki dla koni? Ciężko, powiedzieć, ponieważ wszystko zależy od tego co smakuje zwierzęciu. Bardzo popularnym smakołykiem są np. ciasteczka w kształcie serduszek z kiełków kukurydzy. są one bardzo i oprócz tego, że smakują koniom, to jeszcze uroczo wyglądają. Warto też mieć zawsze pod ręką różne miksy smakołyków np. owocowy. Taka mieszanka np. o smaku jabłka, marchwi, bananów i ziół jest bardzo zdrowym smaczkiem. A o to właśnie chodzi – sprawiać zwierzętom radość, ale nie zapominać o tym, że najważniejsze jest ich zdrowie. Fajnym pomysłem jest też samodzielne wykonanie takich smaczków dla swojego ukochanego konia. Nie dosyć, że będzie to dla niego coś wyjątkowego, co sami wykonaliśmy dla swojego zwierzęcia ale też samodzielnie robienie takich produktów to po prostu świetna zabawa. 

Trzeba pamiętać o tym, że ma to być przysmak, a więc nie można przesadzać z jego ilością. Takich smakołyków nie trzeba nawet podawać koniu codziennie. Ilość sztuk smakołyku jaką dajemy zwierzęciu na raz zależy od jego diety oraz oczywiście od masy ciała konia. Więcej niż kilkanaście sztuk to zdecydowanie za dużo.